Talent Agent

O stránke talentagent.sk


Stránka talent agent bola officiálne spustená v marci 2009. Na našej stránke organizujeme fotosúťaže pre všetky vekové skupiny obyvateľov a na rôzne témy. Sme jednotkou na SLOVENSKOM trhu už viac ako 7 rokov. Ponúkame všetkým novým užívateľom bezplatnú registráciu s možnosťou zapojiť sa do akejkoľvek súťaže. Získať super ceny tak môže ktokoľvek z Vás:) ...Od spustenia portálu sme odovzdali viac ako 540 vecných cien. V našich súťažiach vyhrávate vždy len úplné nové produkty renomovaných značiek! Máme 15000 registrovaných úživateľov.

Tak neváhajte bezplatne sa zaregistrujte a pridajte sa k viac ako 15 000 užívateľom. Sme presvedčení, že zažijete veľa zábavy a možno vyhráte aj super ceny...Všeobecné obchodné podmienky platné od 1.3.2013Účel súťaže
Nákup kreditov
Užívateľ môže hlasovať vo všetkých našich súťažiach(neplatí pre SMS súťaže) aj prostredníctvom zakúpenia kreditov v balíčkoch Basic, Standart, Premium, Exclusive, ktoré prevádzkovateľ na stránke www.talentagent.sk ponúka. Prevádzkovateľ pripíše kredity na príslušný užívateľský účet až po ich úplnom zaplatení. Ceny Kreditov sú bez DPH, prevádzkovateľ nie je platca DPH. Platba sa môže uskutočniť iba pomocou spôsobov platby, ktoré na stránke www.talentagent.sk prevádzkovateľ ponúka. S ohľadom na zvýhodnenú akčnú cenu všetkých balíčkov Kreditov nie je užívateľ oprávnený odstúpiť od zmluvy na nákup Kreditov. Užívateľ nemá právo na vrátenie financií, ktoré použil na zakúpenie kreditov.
V našich súťažiach je povolené hlasovať (pokiaľ nieje v popozíciách pre danú súťaž uvedené ináč) hlasovať:

Je zakázané:

Porušením ktoréhokoľvek z hore uvedených pravidiel si administrátor vyhradzuje právo na vymazanie registrovaného člena a jeho súťažného diela zo súťaže! Taktiež zákaz ďalšej činnosti v rámci projektu Talent Agent.

Prevádzkovateľ portálu:
Beatrice Plus, s.r.o.
IČO: 46252380
DIČ: 2023299454
Murárska 6, Prešov, 080 01
Kontakt: 0940 796 049
Po - Pia: 8.00 - 17.00 hod.
e-mail: info@talentagent.sk


Nami ponúkané služby ako hlasovať

Kredit
Vďaka zakúpenému kreditu získate okamžite a výhodne pre svoju fotografiu vždy toľko bodov koľko potrebujete(neplatí pre SMS súťaže)...

- ako podporné body vo všetkých našich súťažiach(neplatí pre SMS súťaže)
- na využívanie všetkých našich služieb a možností

Ako používať kredity(neplatí pre SMS súťaže)
- v suťažiach posuňte kurzor myši nad obrázok svojho favorita. Kliknite na "Hlasovať", alebo kliknite na "Detail" a po zobrazení detailu kliknite na "Hlasovať". Vyberte množstvo kreditov, ktorými chcete podporiť obrázok a znova kliknite na "Hlasovať". Náš systém automaticky odpočíta kredity z Vášho účtu a pripíše ich Vášmu favoritovi.

AKCIA


Hlasovanie pomocou SMS

Ako na to
Je to jednoduché, stačí poslať SMS v tvare:
talent ( medzera ) SMS ID na telefónne číslo 7009.

Príklad správne napísanej SMS:
talent 1234

Upozornenie
Dbajte na správny tvar posielaných SMS. ( Pri písaní správ, prosím používajte len jednu medzeru )

Službu techznicky zabezpečuje Mediatex, s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava.
Cena jednej SMS je 1,60 € s DPH


Prevádzkovateľ portálu: Beatrice plus, s.r.o., IČO: 46 252 280, tel. č. 0940 796 049, email: talentagent@talentagent.sk


TOPlist