Späť na súťaž

ZŠ Sládkovičova Ružomberok

Poď von 2 Autor: Dana V Názov: ZŠ Sládkovičova Ružomberok
Naši malí Krtkovia sa celoročne venujú svojej malej záhradke. Cez zimu, keď nemajú prácu v záhradke, sa starajú o všetky vtáčiky v okolí našej školičky. Na jar pripravujú v triede priesadky na ďalšiu pestovateľskú sezónu. Hneď ako im počasie dovolí sadia do záhonov. Tento rok už stihli hrášok, redkvičky aj šalátik. Bylinky, ktoré majú v záhonoch pomáhajú aj pani kuchárkam v našej školskej jedálni dochucovať naše obedy a nápoje. Minulý rok sme nasadili aj ovocné kríčky a ovocné stromčeky. Záhradka sa nám tak stále po troche rozrastá a deti z nej majú veľkú radosť. Vyrastajú z nich budúci záhradkári.
Počet bodov: 6470
Pre písanie komentárov musíte byť prihlásený !
Tento obrázok zatiaľ nikto nekomentoval...

TOPlist